Beunhazen of gehaaide criminelen: wie zijn hoofdverdachten Douglas Chesley W. en Bernhard Z. van de kunstroof Drents Museum?

Bas van Sluis

in Binnenland

Heerhugowaard - Douglas Chesley W. (36) en Bernhard Z. (34) uit Heerhugowaard zitten als hoofdverdachten vast voor de brutale kunstroof in het Drents Museum in Assen. We gingen naar hun woonplaats om te kijken wat we over hen te weten kunnen komen.

Douglas Chesley W. en Bernhard Z. zijn hoofdverdachten van de Drentse kunstroof, de politie zoekt nog een vijfde verdachte

Douglas Chesley W. en Bernhard Z. zijn hoofdverdachten van de Drentse kunstroof, de politie zoekt nog een vijfde verdachte

Blijf op de hoogte

Wil je op de hoogte blijven over alles rondom oorlog in oekraïne, schrijf je dan in voor onze blijf op de hoogte nieuwsbrief.

Ongeldig e-mailadres. Vul nogmaals in aub.

Lees hier ons privacybeleid.